12 lipca 2011

Oliwia Kamińska najszybsza w Ustroniu

W niedzielę 10 lipca rozegrana została kolejna edycja Powerade MTB Maratonów. Tym razem kolarze zmagali się na wymagającej, górskiej trasie w Ustroniu (woj. śląskie). W swojej kategorii (K1) na dystansie mini, na pierwszym miejscu uplasowała się nasza zawodniczka - Oliwia Kamińska. Zajęła też niezłe, piąte miejsce wśród kobiet open. Niestety, sukces został okupiony przykrym upadkiem. Z pozoru niegroźna rana spowodowana wywrotką w drugiej części dystansu okazała się na tyle poważna, że na rozciętą łydkę założono po wyścigu aż 10 szwów. Więcej szczegółów i spostrzeżenia samej Oliwii, już wkrótce.